ژئوممبران چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

1402/06/30

آی می خواهیدد در این سفر مهم در دنیای ژئوممبران ها پیوسته و از دانش، کاربردها و تکنولوژی های جدید این حوزه بهره مند شوید؟ در این مقاله به شما معرفی جامعی از دنیای جذاب و پویای ژئوممبران ها ارائه می دهد و به سوالات شما پاسخ می دهد.

ژئوممبران LLDPE و کاربردهای آن چیست؟

1402/06/28

زئوممبران LLPPE به یک نوع مواد پلیمری اصطکاکی اشاره داد که به عنوان Linear Low-Density Polyethylene نیز شناخته می شود.

کاربرد ژئوتکستایل

1402/06/26

ژئوتکستایل‌ها منسوجات متخلخل و نفوذپذیری هستند که از الیاف پلیمری ساخته می‌شوند. ژئوتکستایل‌ها ابتدا در ارتباط با کاربردهای فرسایش مطرح و بعنوان جایگزینی برای فیلترهای شنی ساخته شدند.

ژئوممبران چیست؟

1402/06/23

ژئوممبران چیست؟ ژئوسنتتیک‌ها گروهی از مواد مصنوعی هستند که از مواد پلیمری ساخته می‌شوند. یکی از مشتقات مهم ژئوسنتتیک‌ها ژئوممبران‌ها هستند.

مقایسه ژئوگرید با ژئوسل

1402/06/21

مردم هنگام انتخاب متریال برای پروژه خود گیج می‌شوند. بنابراین تفاوت بین ژئوسل و ژئوگرید چیست؟ اکنون ما مقایسه‌ای کوتاه برای شما انجام می‌دهیم تا بتوانید درک خوبی از آنها داشته باشید و انتخاب خود را در آینده تسهیل کنید.

مراحل نصب عایق استخر به ترتیب

1402/06/19

در این مقاله در مورد مراحل نصب عایق استخر و همچنین تست عایق بندی صحیح آن به صورت کامل توضیح داده ایم.

اهمیت استفاده از ژئوسل

1402/06/16

اهمیت استفاده از ژئوسل در صنایع خاک، پروژه های عمرانی، شهرسازی و راه سازی بسیار بالا است. این مصالح و کاربردهای ویژه و بسیار انعطاف پذیرشان در کاهش خطرات زیست محیطی بسیار بیشتر از آن است که بتوان در یک مقاله به آن پرداخت.

بهینه‌سازی مصرف انرژی در اجرای بام‌های سبز

1402/06/07

در این مقاله، به بررسی فرآیند بهینه‌سازی مصرف انرژی در اجرای بام‌های سبز در معماری پایدار می‌پردازیم و به مزایا و چالش‌های این رویکرد می‌پردازیم.

مراحل اجرای یک روف‌گاردن

1402/06/05

آموزش طراحی و اجرای روف گاردن و توضیحات و نکات بسیار مهم در طراحی روف گاردن در پشت بام خانه خود

همه چیز در مورد نصب ژئوممبران

1402/06/02

گروه صنعتی ژئو خانجانی یکی از پیشروها در نصب ژئوممبران در سراسر ایران است. سیستم‌های پوشش ژئوممبران بیش از ۵۰ سال است که وجود دارد. با شیوع بیشتر نگرانی‌های زیست‌محیطی، این سیستم‌های پوشش عملی برای جلوگیری از آلودگی منابع آب توسط آلاینده‌ها هستند.

نکات مهم در سیستم های ایزولاسیون و زهکشی بام سبز (roof garden)

1402/05/31

استفاده از سیستم های ایزولاسیون و زهکشی بام سبز می تواند نظم و آرامش بیشتری در ساختمان و بام ها ایجاد کند. در حقیقت، این سیستم ها، به محیط زیادی خدمت می کنند و برای پیشگیری از خسارت شدید، بسیار موثر هستند.

کاربرد ژئوسل درسیستم نوین ساخت سطوح بتنی

1402/05/29

سیستم ژئوسل یک شبکه محکم به هم پیوسته از سلول‌های ژئوسل HDPE است که توانایی محصور کنندگی مصالح پر کننده‌ای نظیر بتن را دارد.