مراحل نصب عایق استخر به ترتیب

1402/06/19

در این مقاله در مورد مراحل نصب عایق استخر و همچنین تست عایق بندی صحیح آن به صورت کامل توضیح داده ایم.

اهمیت استفاده از ژئوسل

1402/06/16

اهمیت استفاده از ژئوسل در صنایع خاک، پروژه های عمرانی، شهرسازی و راه سازی بسیار بالا است. این مصالح و کاربردهای ویژه و بسیار انعطاف پذیرشان در کاهش خطرات زیست محیطی بسیار بیشتر از آن است که بتوان در یک مقاله به آن پرداخت.

بهینه‌سازی مصرف انرژی در اجرای بام‌های سبز

1402/06/07

در این مقاله، به بررسی فرآیند بهینه‌سازی مصرف انرژی در اجرای بام‌های سبز در معماری پایدار می‌پردازیم و به مزایا و چالش‌های این رویکرد می‌پردازیم.

مراحل اجرای یک روف‌گاردن

1402/06/05

آموزش طراحی و اجرای روف گاردن و توضیحات و نکات بسیار مهم در طراحی روف گاردن در پشت بام خانه خود

همه چیز در مورد نصب ژئوممبران

1402/06/02

گروه صنعتی ژئو خانجانی یکی از پیشروها در نصب ژئوممبران در سراسر ایران است. سیستم‌های پوشش ژئوممبران بیش از ۵۰ سال است که وجود دارد. با شیوع بیشتر نگرانی‌های زیست‌محیطی، این سیستم‌های پوشش عملی برای جلوگیری از آلودگی منابع آب توسط آلاینده‌ها هستند.

نکات مهم در سیستم های ایزولاسیون و زهکشی بام سبز (roof garden)

1402/05/31

استفاده از سیستم های ایزولاسیون و زهکشی بام سبز می تواند نظم و آرامش بیشتری در ساختمان و بام ها ایجاد کند. در حقیقت، این سیستم ها، به محیط زیادی خدمت می کنند و برای پیشگیری از خسارت شدید، بسیار موثر هستند.

کاربرد ژئوسل درسیستم نوین ساخت سطوح بتنی

1402/05/29

سیستم ژئوسل یک شبکه محکم به هم پیوسته از سلول‌های ژئوسل HDPE است که توانایی محصور کنندگی مصالح پر کننده‌ای نظیر بتن را دارد.

بهترین عایق مناسب استخر من چیست؟

1402/05/26

عایق استخر به فرآیند افزودن لایه ای از مواد عایق به دیوارها، کف و سقف استخر شما اشاره دارد. این ماده عایق به حفظ گرما در داخل استخر شما کمک می کند و میزان اتلاف حرارت را کاهش می دهد.

جلوگیری از جلبک زدن استخر کشاورزی

1402/05/24

هر کسی ممکن است با دیدن آب سبز رنگ استخر نگران شود و به دنبال درمان باشد. اما بیایید با هم پیشگیری را در مرحله اول قرار دهیم.

زهکشی کشاورزی

1402/05/22

زهکشی کشاورزی یکی از مهم ترین عوامل موفقیت کشاورزی، دستیابی به بهره وری خوب و محافظت از زمین در برابر تخریب شدن و خرابی است. زهکش کشاورزی انواع مختلفی دارد که هر کدام مزایا و معایبی دارند.ما در اینجا به بررسی هر یک از انواع زهکش کشاورزی می پردازیم.

ژئوتکستایل چیست و چه کاربردی دارد؟

1402/05/18

قبل از هر چیزی می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که ژئوتکستایل چیست؟ ژئوتکستایل ها به همراه سایر ژئوسنتتیک ها از قبیل ژئومببرین، ژئوگرید، ژئونت و غیره مجموعه ایده آلی را برای پروژه های عمرانی و ساختمانی ایجاد می کنند.

روف گاردن چیست؟

1402/05/16

روف گاردن یا بام سبز به بام های ساختمان اطلاق می شود که تمام یا قسمتی از آن با گل و گیاه پوشیده شده است. امروزه المان ها و مصالح به کار رفته در این زمینه تنوع بیشتری یافته است و در روف گاردن باغ های نو بنا به درخواست مشتری از آلاچیق، آبنما، مجسمه، آتریوم و ... نیز استفاده می شود.